Misyonumuz

İmalat sektörünün çok çeşitli alanlarında faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına ihtiyaç duydukları SARI ve SARI alaşımlı mamullerini tedarik eden SDK ARMATÜRLERİ. San. Ve Tic. Ltd. Şti. döküm ve Pres uygulamalarındaki bilgi ve tecrübe birikimiyle, yenilikleri araştırarak teknolojiyi takip eden uzman kadrosuyla, en rekabetçi fiyat/kalite oranı ile sektörün kalite ve güven sembolü ve sanayicinin sağ kolu olmayı bir varlık sebebi olarak benimsemiştir

Vizyonumuz

  • HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAK
  • ŞEFFAF, DÜRÜST VE GÜVENLİR OLMAK
  • MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE CEVAP VEREBİLMEK
  • AZ HATA İLE ÇOK İŞ BAŞARMAK
  • SORUMLULUK BİLİNCİNE SAHİP PERSONEL İLE ÇALIŞMAK.
Modern işietmecilik anlayışıyla üretim tesislerimizde son teknolojik gelişmeleri kullanarak ürünlerimizin kalite düzeyini yükseltmek idealimizdir.Ürünlerimizin güvenlik, performans ve güvenilirlik ile birlikte mevcut ilgili standartlara uygunluk sağlaması firmamızın politikasıdır. Üretim alanımızda markamızı benimsetmek ve lider olabilmek için müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına eksiksiz ve zamanında cevap vermek politikamızdır.

Product One Img

Kurumsal

SDK ARMATÜR ailesi olarak kalite anlayışı ve sektör içindeki sorumluluğunun bilinciyle armatür işini konu edinmiş ve 1978 yılından bu yana sdk pres döküm arm.san ve tic ltd şti olarak inşaat sektöründe hizmet vermektedir.
İstanbul Sultangazide faaliyet gösteren firmamız, deneyimli ve yetişmiş kadrosuyla banyo, lavabo ve mutfak armatürleri, musluklar, sarı pirinç pres mamülü ürünler ve diğer sıhhi tesisat mamülleri ile markamızın kalitesini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.
Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem, üretimin her aşamasındaki seçicilik ve çağın gerekleri doğrultusunda her geçen gün artan teknoloji yatırımlarıyla firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek amacıyla geniş ürün yelpazesine eklediği yeni ürünlerle Türkiye genelinde tüm illeri kapsayan bayileri ile armatür sektöründe daima lider marka olmayı hedeflemektedir.
Yönetimden üretime ve pazarlamaya organizasyonda yer alan bütün çalışanlar ve bayilerimizi de içine alan çağdaş ve dinamik ekibimiz, üstün gayretleriyle firmamızın başarı grafiğinin yükselmesinde etkili olmuştur.
Bütün ürünlerimiz TSE belgelidir ve sahip olduğumuz ISO 9001:2015 kalite belgesinin gerektirdiği şartlar doğrultusunda üretilmektedir. Üretim süreçlerimizi en son teknoloji yönünde yenilenerek, çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimle, ürünlerimizin kalite, güvenilirlik, çevreye ve doğaya duyarlılık açısından tüm standartlara uygunluğunu sağlamaktayız.
SDK Su Armatürleri’ni daha yakından tanımak ve ürünlerimzi keşfetmek için sizi web sitemizde bir gezintiye davet ediyoruz.
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz